Özlüce’de İkinci El Eşya Alan Yerler

Bursa özlüce’de ikinci el eşya, spot eşya, az kullanılmış eşya, komple ev eşyası, alan yerlerdeniz. Özlüce mahallesinde ikinci el ev eşyalarınızı yüksek fiyatlara peşin olarak satın alıyoruz. Bursa özlüce’de ertuğrulkent, 75 yıl, 100 yıl, altınşehir, ve diğer bölgelerde ikinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Özlüce mahallesi ve çevresinde ikinci el eşya alımı konusunda size en kaliteli hizmeti sunacak olan firmamız eşyalarınızı kapınızdan sizi yormadan ve hiç bir yere zarar vermeden nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini whatsapp yardımıyla bize ileterek anında fiyat alabileceğiniz firmamız tecrübesi ile özlüce bölgesinde ikinci el eşya alımı yapan firmalar arasında her zaman önde gelmekte ve tavsiye edilmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, derin dondurucu, klima, mobilya, beyaz eşya, yatak odası, oturma odası takımı, çocuk odası, komple ev eşyası, salon takımı, ve her türlü ikinci el eşyalarınızı değerinde satabileceğiniz bursa ikinci el eşya firmasıyız. Eşyalarınıza en yüksek fiyatları peşin olarak ödüyoruz. Özlüce’de ikinci el eşyalarınızı satmadan önce firmamızla iletişime geçin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*