Bursa İkinci El Eşya Alım Satım

Bursa ikinci el eşya alım satım sektörünün bulunduğu Bit (Bat) Pazarı, şehrin en eski ticaret merkezlerinden biri olmasıyla birlikte taleplerin de her geçen gün arttığı ve firmaların müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için birbirleriyle yarıştıkları bir sektördür. Bursa ikinci el eşya sektöründe yaklaşık olarak 3 milyon nüfusa yaklaşan Bursa’da yüzlerce firma hizmet vermektedir. Artan nüfus artışı ve ekonomik durumlar her sektörde olduğu gibi bu sektörü de etkilemektedir. Bu sebeple firmalar müşterilerine uygun fiyatlara en iyi ürünleri sunmak için mücadele etmektedirler.

Kullanılabilir durumda olan mobilya, beyaz eşya, ev eşyası, elektronik eşya, ve her nevi eşyaların alım satımı konusunda hizmet veren güvenebileceğiniz ve işinin ehli olan bir firmayla çalışmak istiyorsanız, Bursa’nın en eski ve tecrübeli 2. el eşya mağazası olan Atik Spot’u dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bursa ikinci el eşya piyasasını ve fiyatlarını uzman, deneyimli personelleriyle yakından takip eden firmamız, eşya alım satımı yapmadan önce piyasadaki fiyat ve ürünler konusunda detaylı araştırma yapmaktadır. Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın piyasadaki tercih edilebilirliği ve ücretleri hakkında sizi bilgilendirerek herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için yardımcı olmaktadır. Bursa İkinci El Eşya Alan Yerler içerisinde en iyi fiyatları ve nakit ödeme imkanını size sunan Atik Spot, ikinci el her türlü eşyalarınızı değerinde fiyatlara ve güvenerek satabileceğiniz ikinci el eşya mağazasıdır. Arayın gelelim satmak istediğiniz eşyalarınızı kapınızdan yüksek fiyatlara alalım.

Evinize, işyerinize yada yaşam alanlarınızda kullanmak için ihtiyacınız olan her türlü ikinci el eşyayı uygun fiyatlara değişik alternatiflerle bulabileceğiniz mağazamız, ürün çeşitleri ve satış sonrası nakliye, servis konularında da destek vermektedir. Özellikle beyaz eşyalarda satış sonrasında yaşanan aksaklıklar ikinci el beyaz eşya almayı düşünenlerin aklını karıştırmaktadır. Beyaz eşya konusunda kendi bünyemizde bulunan servis elemanlarımız beyaz eşyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirerek ürünlerinizi size çalışır vaziyette teslim etmektedir.

Satın almasını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde özellikle yatak odası, demontaj esnasında zarar görecek ürünlerdendir. Mobilyalar konusunda demontaj ve montaj deneyimi olan personelimiz satın aldığımız yatak odası, baza, yatak başlığı ve bu gibi ustalık gerektiren ürünlerde gereken sökme, takma işlemlerini bizzat gerçekleştirmektedirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*